Płatności

W chwili obecnej obsługujemy płatności przez system PayU i PayPal.

Czym wyróżniają się płatności autoryzowane przez PaU? Po pierwsze, spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Ryzyko transakcji jest ograniczone do minimum. Samo PayU już od 10 lat obsługuje klientów w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Łacińskiej.

W ramach PayU oferujemy trzy sposoby na bezpieczne i wiarygodne płatności:

- przelew elektroniczny – czyli Pay-by-link. W tej opcji dane do przelewu pobierają się automatycznie. Nie musisz nic wpisywać, wystarczy, że wybierzesz swój bank. Po chwili logujesz się na stronie banku, a następnie potwierdzasz dane,

- przelew tradycyjny – całość transakcji odbywa się w systemie PayU. Alternatywą jest jednak standardowe wydrukowanie formatki i zapłata na poczcie czy w banku. Nie ma za to wpisywania danych, ponieważ zostajesz przeniesiony do systemu PayU i pobierane są dane do przelewu. Dzięki temu unikniesz pomyłki, jaka zdarza się często, gdy trzeba samodzielnie wpisać szereg cyfr konta bankowego. Każda transakcja ma przypisany unikatowy rachunek bankowy, który umożliwia łatwą weryfikację płatności w systemie,

- karta płatnicza – jeśli posiadasz kartę płatniczą Visa, Visa Electron, MasterCard lub Maestro, możesz skorzystać z tego rozwiązania. Dotyczy to zarówno płatności dokonywanych krajowymi, jak i zagranicznymi kartami.

Płatności PayPal:

Płać wygodnie online za pomocą hasła. Metoda ta, umożliwia dokonywanie płatności, wysyłania pieniędzy bez konieczności ujawniania swoich danych osobowych. W celu dokonania płatności wybierz na stronie płatność PayPal, zaloguj się i potwierdź płatność.