O nas

Me&Wall to ludzie. Lubimy to, co robimy i robimy to, co lubimy. To prosta dewiza, która zawsze się sprawdza, jeżeli chodzi o efekt końcowy. Dzięki niej w wykonywaną pracę wkładamy siebie – swoją kreatywność, zaangażowanie oraz ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Stworzenie obrazu, plakatu, naklejki czy tapety to proces, w którym liczy się wrażliwość i otwartość na to, jaką wizję ma osoba, dla której się pracuje. Naszym zadaniem jest też pokierować całym procesem w taki sposób, aby druga strona była zadowolona. Idąc jednak z duchem czasu proponujemy Wam nasze produkty dostępne na wyciągnięcie Waszej ręki - w sklepie internetowym, bez wychodzenia z domu.

Jako wykonawcy dbamy również o to, aby nie wstydzić się tego, co oddajemy i wypuszczamy w świat. Nasze realizacje same dają świadectwo o wykonanej przez nas pracy i podejściu do niej. Ponieważ jesteśmy jedną z największych drukarni wielkoformatowych w Małopolsce, posiadamy wieloletnie doświadczenie i szeroką wiedzę w zakresie kompleksowych usług związanych z drukiem. Dysponujemy ponadto nowoczesnym parkiem maszynowym, co zapewnia nam niezależność od podwykonawców i pozwala oferować naszym klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

All you need is wall... ;-)